KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13956180

nr 1395 6180

Gunnar Mossberg

(1903-1983), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Motiv Gotland. Signerad. Olja på pannå, 38x46 cm, oramade

Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:25:08

Gunnar Mossberg

Läs mer om Gunnar Mossberg